Sonunda! Akıllı telefon ve bilgisayar fiyatları düşüyor!

0
145

Yaklaşık olarak 1 yıldır sürekli artış trendinde olan akıllı telefon ve bilgisayar fiyatları sonunda düşüşe geçiyor. Peki ama nasıl? İşte detaylar.

Malum yaklaşık olarak 1 senedir teknoloji sektöründeki ürünlerin fiyatında düzenli bir artış söz konusu. Sadece akıllı telefon ya da bilgisayar değil. Teknoloji sektöründeki pek çok ürünün fiyatı 1 Mart’tan bu yana aşırı derecede arttı.

Peki Mart ayında ne oldu da birden teknoloji sektöründeki ürünlerin fiyatı tavan yaptı. Aslında 2020 pek çok açıdan insanlık için zorlu bir yıl oldu. Pandeminin yol açtığı ekonomik bunalım, tüm dünyada hissedildi.

Şimdi gelelim günümüze. Yaptığımız araştırmalara göre akıllı telefon fiyatları önümüzdeki süreç içerisinde düşüş eğilimine girecek. Hem de sadece akıllı telefonlar da değil. Dizüstü bilgisayarlardan tutun da pek çok ekipmana kadar uzun bir indirim yelpazesi bizleri bekliyor olacak.

Sonunda! Akıllı telefon ve bilgisayar fiyatları düşüyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Gerçekten telefon ve PC fiyatları önümüzdeki 5 aylık süreçte düşüş gösterebilir mi?

Sonuçta ortada yapılmış olan araştırmalar, tahminler söz konusu. Üstelik bu araştırma ve tahminlerin kaynağı da ABD, Almanya, İngiltere gibi dünya ekonomisine yön veren ülkeler.

Ayrıca pek çok saygın kuruluşun da aynı fikir çatısı altında birleştiğini de vurgulamamız gerekiyor.

Kaynak:Teknolojioku

Bir Cevap Yazın