MSN’in Vazgeçilmez Özelliği ‘Ne Dinliyorum?’ Twitter’a Geldi!

0
53

Bir Türk geliştirici, MSN döneminin efsanevi özelliği olan “Ne Dinliyorum?” özelliğini Twitter’a getirdi. Artık Spotify’da dinlediğiniz müzikleri Twitter bionuzda paylaşmanız mümkün oluyor.

Sosyal medyanın ilk dönemlerinin efsanelerinden bir tanesi MSN’in “Ne dinliyorum?” özelliğiydi.Hergeçen gün kullanıcılarına yeni bir değer katan Twitter Türk geliştirici sayesinde dinlediğimiz şarkıları karşımızdaki kişilerin görebileceği  şekilde tasarlanan bu özelliği Twitter’a getirmeyi başardı.

Sosyal medyada yenilikler her geçen gün artıyor.Bu özelliği kullandığınızda Spotify’da dinlediğiniz şarkının adı da Twitter bionuzda kendine yer buluyor ve istediğiniz şarkıyı dilediğiniz şekilde arkadaşınızla eğlenerek paylaşabiliyorsunuz. Uygulama GitHub üzerinden indirilerek kullanılabiliyor. Böylece dinlenen müzikleri karşımızdaki insanlara gösterebiliyoruz. Ne Dinliyorum özelliği nasıl kurulur? Aslında MSN döneminde ve sosyal medyanın başlangıç dönemlerinde bulunan bu özellik, özellikle gençler arasında çok popülerdi.Geçtiğimiz yıllarda kullanılan bu özellik sevdiğimiz arkaşlarımıza şarkı göndermek istediğimizde gönderme yapılırken, özellikte gösterilen şarkının sesi kapatılıp başka şarkılar da dinlenirdi.

Sosyal medya yavaş yavaş başladığı noktaya doğru geri dönüyor nostalji dönemi tekrardan başlıyor diyebiliriz. Artık sosyal medya için nostalji dönemi de gelmeye başladı. Haliyle eski özellikler de yeniden canlandırılıyor. Belki de gelecekte bu özellikleri doğrudan uygulamaların içinden kullanmamız da mümkün olacaktır.

Kaynak:Haber365

Bir Cevap Yazın