Hitman 3, Serinin En Büyük Dijital Satış Rekorunu Kırdı

0
106

IO Interactive, yeni Hitman oyununun serideki en büyük dijital satış lansmanını gerçekleştirdiğini beyan etti.

Popüler oyun geliştiricisi IO Interactive şirketi Hitman 3 için franchise serisinin tarihindeki en büyük dijital satış rakamlarına ulaşıldığını açıkladı. Aylar önce ilk defa PlayStation 5 etkinliğinde duyurulan oyun, nihayet bu haftadan itibaren dijital ve perakende satışlarına başlamıştı. Ajan 47‘nin bu heyecan verici hikayesi, satışlarda da şirkete karşılığını fazlasıyla verdi.

IO Interactive resmi Twitter hesabında yayınladığı son tweet’te, Hitman 3 satışları konusunda yaşanan müjdeli olayı oyunun hayranları ile paylaştı. Serinin sevenleri şu haber karşısında yapım şirketiyle mutluluklarını birleştirdi: “HITMAN 3 geldi! Ve franchise tarihindeki en büyük dijital lansman…

Geliştirici şirket bu sevindirici haberi paylaşırken takipçileri tarafından da pek çok tebrik mesajı aldı. Fakat Hitman 3’ün satış rakamları ile ilgili ne yazık ki herhangi bir detay paylaşılmış değil. Yine de oyun servislerindeki hareketli trafiğe baktığımızda rahatlıkla görüyoruz ki yapım piyasayı adeta sallıyor!

Hitman 3 fiyatı itibariyle şu anda PC sürümüyle Epic Games Store üzerinden 260 TL’den alıcı karşısına çıkıyor. Oyunun Deluxe Sürümü ise 390 TL karşılığında satılmakta. Bilgisayar versiyonuna ek olarak yapımı Nintendo Switch, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X | S platformlarında da oynamak mümkün.

Kaynak:Veteknoloji

Bir Cevap Yazın