Mercedes S-Class Cabriolet için Bir Görüntü Yayınlandı

Mercedes S-Class Cabriolet için Bir Görüntü Yayınlandı

Mercedes firmasının geliştirmiş odluğu yeni lüks sedan sınıfı olan S-Calss’ı genişletmeye devam ediyor. Firma yapmış olduğu çalışmalar içerisinde S-Class, S-Class Coupe aynı zaman da MayBach gibi özel serilerden de sonra bu kez de S-Class Cabriolet ile karşımıza çıkıyor.

Şimdilik baktığımız da firma tarafından yalnızca bir aet fotoğraf üzerinden yeni Mercedes’in tanıtımı yapıldı. Geliştiren aracın üstü açılır otomobil hakkında yorum almak oldukça yeterli. Alman üreticilerin Coupe modeline oldukça benzeyen Cabriolet için de “S-Class Coupe’in üstü açık versiyonu” diyebiliri. Hemen hemen baktığımız da aynı tasarıma sahip olan iç mekan içerisinde de S-Class Coupe’an izler görmek mümkün durumda. Araç içi teknolojilerinin konusun da bonkör davranan Mercedes yeni aracı için 12,3” değerinde bir multimedya ekranı ek olarak da 360 derece kameralar ve Burmester 3D ses sistemi ile zenginleştirilmiş durumda.

Aracın teknik detayları ise henüz açıklanmış durumda değil Coupe’de yer alan 579 beygirlikte 5.5 litre v8 motorun, Cabriolet’in kaputunun da altında yerleştirilmesi bekleniyor.

Kaynak: veteknoloji

Yazar Hakkında

Benzer yazılar