Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Buteknoloji.com, internet, Cep Telefonu, otomobil,uzay, sağlık, elektronik cihaz ve bilgisayarlarla  ilgili en güncel bilgi ve yorumu derleyerek sizlere aktarmayı hedefleyen bir teknoloji haber sitesidir. Buteknoloji.com, sitenin kullanımı ile ilgili olarak, size özel olmayan ve tamamen kişisel amaçlar için bir kullanım hakkı vermektedir. Sitenin içeriğinin kısmen ve/veya tamamen kopyalanması, arama  motorları ile toplanarak, benzer amaçlar için kullanılması yasaktır. Buteknoloji.com haber sitesindeki  haberlerin yayınlanması halinde kaynak linki isimle beraber yazılması kesinlikle zorunludur. Haber Sitesibde yayınlanan ürünlerin özelliklerinden, satış koşullarından, kullanımından, satıcıları  ve/veya üreticileri ile aranızda yaşanabilecek sorunlardan Buteknoloji.com hiçbir şekilde sorumlu  değildir. Buteknoloji.com, üreticilerin ürünlerinin özellikleri ve fiyatlarında önceden haber vermeye gerek  duymadan yapma hakkına sahip oldukları değişikliklerden sorumlu tutulamaz. Buteknoloji.com Teknoloji haber sitesinde, diğer web sitelerine ait linkler bulunabilir. Buteknoloji.com, hiçbir şekilde bu sitelerin içeriklerinden ve/veya ticari aktivitelerinden sorumlu  tutulamaz. Buteknoloji.com, sitenin içeriğini, yapısını ve kullanım koşullarını önceden haber vermeden  değiştirme hakkını saklı tutar. Buteknoloji.com, her koşulda kesintisiz hizmet garantisi vermemektedir. Güncellemeler, bakım  ve/veya ticari nedenlerden ötürü önceden haber vermeden servisi kısmen ve/veya tamamen  durdurma hakkını saklı tutar. Buteknoloji.com’da yeralan sitelere ait logoların mülkiyeti, ilgili sitelere aittir.

Gizlilik

Öncelikle bize vermiş olduğunuz e-posta adresiniz ve iletişim bilgileriniz hiçbir şekilde sizin izniniz  olmadan 3.şahıslara verilmez. Spam’den sizin gibi biz de nefret ediyoruz. Kişisel bilgiye saygı bizim  için çok önemli olduğundan bu tip gelecek teklifleri değerlendirmeye dahi almayacağımızı bilmenizi  isteriz. Buteknoloji.com servisleri, sisteme bağlanan kullanıcılarının IP Adreslerini web sitesi kayıtlarında  bağlantı tarihi, saati ve sistemden istenen adres ve/veya sayfalar bazına kaydetmektedir. Bu bilgiler  gerek sistem güvenliği, gerekse olası kullanıcı problemlerinin çözümünde anahtar bilgiler olup, kullanıcı kişisel bilgileriyle ilişkili değildir.

İletişim bilgileriniz

Kullanıcının iletişim bilgileri gerektiği zaman kullanıcıya ulaşmamızı sağlar. Üyeliğin onaylanması, ve  üyelikle ilgili bilgi değişikliklerinin onaylanması e-mail ile gönderilen mesajlar sayesinde gerçekleşir.  Buteknoloji.com, üyelik sözleşmesi ile tespit ettiği sınırları aşmamak şartıyla, üyelerine gerekli olduğu zaman e-mail ile mesaj gönderir.

Genel bir ilke olarak, kullanıcıların kişisel bilgileri tarafımızca üçüncü şahıslara veya kuruluşlara  verilmemektedir. Örneğin, bize güvenerek vermiş olduğunuz isim, soy isim, kişisel zevkler, e-mail  adresleriniz gibi bilgiler başka firmalara satılmamaktadır. Ancak, kullanıcılardan kişisel bilgilerin  istendiği sistemimizin bazı bölümlerinde, bu bilgilerin nerelerde ve ne amaçlar ile kullanılacağı  açıkça belirtilmiştir. Kullanıcılarımızın kişisel hakları, bizim için de kendileri için oldukları kadar önemlidir. Ancak, varolan  yasalar çerçevesinde, kanun sağlayıcı devlet organları yasadışı içerik tespit edip, bizden kullanıcı  bilgilerini istediği takdirde, gerekli kişisel bilgiler, tarafımızca uygun görüldüğü sürece kanun  sağlayıcı devlet organlarına ve adalete teslim edilebilir. Kişisel bilgilerinize her zaman ulaşabilir ve onları güncelleyebilirsiniz. Bunların içerisinde, e-mail  adresiniz, kayıtlı olduğunuz isim ve şifreniz mevcuttur. Bunların yanı sıra, kendi sayfanızda  yayınladığınız içeriği de değiştirme ve silme yetkisine de sahipsinizdir. Sildiğiniz içerik, ne bizim  tarafımızdan kullanılabilir, ne de gelecekte üçüncü kuruluşlara gönderilmek üzere hazırlanabilirler.  Silmiş olduğunuz veya değiştirmiş olduğunuz içerik daha farklı veritabanlarında arşiv maksatlı veya  farklı sitelerde eski hali ile bulunabilir.

Güvenlik

Buteknoloji.com haber sitesi güvenlik için gerekli tedbirleri almaya özen göstermiştir. Bütün  kullanıcı hesapları şifre ile korunmaktadır. Kullanıcılarımızın, şifrelerini unutması durumunda e-mail  adreslerine yeni şifreleri gönderilecektir. Güvenlik nedeniyle, şifreler kullanıcının kayıtlı olduğu e-mail  adresi dışında başka bir adrese bildirilmez. Buteknoloji.com olarak, hem sitemizin hem de üyelerimizin güvenliğine büyük önem vermekteyiz.  Bu nedenle, sistemimizde düzenli olarak güvenlik testleri yapmakta ve herhangi bir güvenlik açığına  izin vermemekteyiz. Öte yandan, üyelikler, bizim bütün güvenlik önlemlerimize rağmen, bazen kötü  niyetli kişiler tarafından ele geçirilebilmektedir. Üyeliklerinizi, hatta bilgisayarınızdaki tüm bilgileri  korumanızı sağlayacak aşağıdaki güvenlik önlemlerini uyguladığınızda, güvenlik konusunda bir  sorunla karşılaşmamak için oldukça iyi bir tedbir almış olursunuz.

Güvenlik Önlemleri

Bilgisayarınızda sık sık virüs taraması yapmalı, anti-virüs programınızı belirli aralıklarla güncellemeli,  MSN ya da mail yoluyla tanımadığınız kişilerden gelen dosyaları açmamalısınız. Şifrelerinizi, harf ve rakamlardan oluşacak şekilde, tahmin edilmesi zor kombinasyonlardan  oluşturmalısınız. Doğum tarihi, isim ve doğum tarihi, sıralı harf ya da rakamlar, tuttuğunuz takımın  ismi gibi tahmin edilebilir şifreler, kolaylıkla ele geçirilebilir. Mail sağlayıcınız dışında (yahoo, hotmail, gmail, vb), kurumsal olmayan kişisel sitelere, bloglara ya  da tanımadığınız alanlara, e-posta adresinizi ve şifrenizi kesinlikle girmemelisiniz. Ortak bilgisayar kullanıyorsanız (işyeri veya internet cafe), Buteknoloji.com’a giriş yaptıktan sonra sitenin üyelik işlemleri bölümünde bulunan “Güvenli Çıkış” bağlantısına tıklamadan çıkmamalısınız. Tarayıcıyı kapatmak yerine bu yöntemi kullanmak, daha sonra aynı bilgisayarı kullanarak Buteknoloji.com’a giriş yapacak kişinin sizin yönetim sayfanıza erişmesini engelleyecektir. Buteknoloji.com hesabınıza sadece ve sadece http://www.Buteknoloji.com ana sayfasından giriniz. Başka bir adresi kullanmayınız.

Buteknoloji.com Yönetimi.